top of page
306006291_509189594547422_2437942631390062633_n.jpg

Strefa start-upów

Współpraca z WUT IF to gwarancja wieloletniego rozwoju dla twojego start-upu. Naszym celem jest stworzenie wielopokoleniowej społeczności, która zostanie z Politechniką Warszawską na lata.

Zgłoś swój start-up!

Jesteśmy zespołem praktyków wywodzących się z różnych dziedzin, a w naszym zespole znajdują się nie tylko inwestorzy i aniołowie biznesu, lecz także naukowcy i innowatorzy. Nasi eksperci, na drodze wielu lat praktyki, pomogli już wielu start-upom osiągnąć ich cele. Kontynuując naszą misję jako WUT IF, chcemy przesunąć granice polskiej myśli technologicznej i doprowadzić do wprowadzenia na rynek zrównoważonych rozwiązań, które zmienią życie ich nabywców na lepsze.
Jeżeli podobne cele przyświecają i tobie, kliknij poniższy przycisk, by podzielić się swoją wizją i wcielić ją w życie.

Aplikuj
WUT IF

Optymalny i długi rozwój

Działając w modelu venture buildingu, pomagamy stworzyć firmę, która zbuduje silną pozycję rynkową i utrzyma ją przez lata. Silne zakorzenienie w wartościach Politechniki Warszawskiej sprawia, że stawiamy na długoletni, optymalny rozwój.

Rozwój kompetencji

Współpracując ze start-upami, pomagamy rozwijać kompetencje budujących je zespoły. Oferujemy praktyczną wiedzę m.in. z zakresu technologii i finansów. Wspólnie z nami opracujesz plan biznesowy, zbadasz otoczenie rynkowe i wykonasz niezbędne analizy. Stawiamy na równorzędne relacje.

 

Image by National Cancer Institute
Naukowiec na komputerze

Pełne wsparcie

Eksperci WUT IF całkowicie angażują się w wybrane projekty na każdym etapie ich realizacji. Nie jesteśmy nastawieni na szybkie wyjście z inwestycji i nie oferujemy wyłącznie wsparcia finansowego. Każdy start-up, z którym współpracujemy, traktujemy jak nasz własny.

Zrównoważone cele

Działamy w zgodzie z polityką zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu realizujemy cele mające realny, pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko. Kładziemy nacisk na transparentność, uczciwość i zaangażowanie, które działa w obie strony.

Klasa technologii
bottom of page